Ödeme İşlemleriNasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı, banka kartı ve havale seçeneklerinden herhangi biri ile internet mağazamızdan alışveriş yapabilirsiniz.

Hangi kredi kartları ile ödeme yapabilirim?

Tüm kredi kartlarıyla tek çekim yapılabilmektedir. BonusCard, BonusFlaş, MaximumCard, Worldcard, CardFinans, Axess, Halkbank, Garantipay, Payu, Akbank ile taksitli ödeme yapılabilir.

Siparişim neden onaylanmıyor?

Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, kart numarasını hatalı girmeniz, kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması, onay işlemi sırasında geçici süreli bağlantı sorunları olması ve kartınızın internet kullanımına kapalı olması gibi durumlardan dolayı siparişiniz onaylanmamış olabilir. Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartınızın bağlı bulunduğu banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

Siparişimin ödemesini Havale/EFT ile gerçekleştimek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

Ödeme Bilgileri kısmından Havale/EFT seçmelisiniz. Bu seçenek tıklandığında Havale/EFT yapmanız gereken hesap bilgilerimiz çıkmaktadır. Banka kanalından ödemeyi gerçekleştiriken açıklama kısmına mutlaka sipariş kodu yazılmalıdır.

Siparişimin ödemesini Havale/EFT olarak seçtim. Kaç gün içerisinde ödemeyi yapmam gerekiyor?

3 iş günü içerisinde ödemeyi yapmanız gerekmektedir. 3 iş günü içerisinde ödeme gerçekleşmediği takdirde sipariş iptal edilmektedir.

Siparişimin ödemesi havale/EFT ile yaptım. Ama siparişim Havale/EFT bekleniyor olarak neden gözüküyor?

Havale/EFT ödemeleri hesaplarımıza 1 - 3 iş günü içerisinde yansımaktadır. Ödemeyi gerçekleştiriken açıklama alanına sipariş kodu yazılmış ve 1-3 iş günü dolmuş; ancak siparişin durum bilgisi değişmemiş ise 0850 222 74 63 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçmelisiniz.

GoToTop