Tasarım Anlayışımız 1

Her sezonda müşterilerimizi kaliteli, trendlere uygun, özgün ve sahip olmayı arzulayacakları ürünlerimizle buluşturmak önceliğimizdir. Bu doğrultuda hedefimizi, "modayı doğru anlayan ve yorumlayan, doğru zamanında müşterilerine ulaştırabilen" bir marka olmaya odaklıyoruz. Tüm tasarım ve iletişim anlayışımızı bu yönde sürdürüyoruz.

Daha önce kapsül koleksiyonlarıyla müşterilerimizin büyük beğenisini alan Gamze Saraçoğlu ile iş birliğimizi kalıcı bir boyuta taşıyarak kendisine İnci Deri Kreatif Direktörlüğü pozisyonunu emanet ettik. Gamze Saraçoğlu, İnci tasarım ekibi ile birlikte ürünlerimizi yedi farklı kategoride hazırlanmasını yönetiyor.

Her biri farklı hayat tarzlarını temsil eden kategorilerimizle, müşterilerimizin hayatlarındaki farklı arzu ve ihtiyaçlarını da karşılayabilmek bizim için çok önemli. Biz müşterilerimizin 24 saatine hitap edebilmeyi ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi çok önemsiyoruz. Kendine özgü hikayelerine göre şekillendirilen tasarımlar, renk kodları ve deri kullanımlarıyla modanın matematiğine dayanıyor.

İNCİ KOLEKSİYONLARINI

KEŞFEDİN

Tasarım Anlayışımız 2
GoToTop