Kargo ve Teslimat


Kargo ücreti ne kadar?

200 TL ve üzeri alışverilerde kargo ücretsiztir. 200 TL altındaki alışverişlerde kargo ücreti 8 TL' dir.

Hangi kargo şirketiyle gönderiyorsunuz?

UPS Kargo ile gönderim yapmaktayız.

Kargom ne zaman ulaşır?

"Siparişler ödeme onayı verildikten sonra 7-10 iş günü içerisinde adresinize gönderilir. Eğer sepetinizde temin sorunlu ürünler varsa, siparişinizin kargoya veriliş tarihi, diğer ürünün temin edilme sürecine göre değişmektedir. Ürünün kargoya verilip verilmediğini, sipariş takibi sayfasından öğrenebilirsiniz.Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır."

Kargomu nasıl takip edebilirim? Kargom nerede?

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip numarasına ulaşabilirsiniz. Kargo takip numarasıyla beraber www.ups.com.tr den kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Siparişimi farklı bir adrese gönderebilir miyim? Fatura adresimden farklı bir adrese ürün teslim edebilir misiniz?

Siparişinizi verirken fatura adresinizden farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz. Teslimatın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

Sipariş verdikten sonra alıcı ismini veya adresini değiştirebilirmiyim?

Sipariş oluşturulduktan sonra adres veya alıcı değişikliği yapılamamaktadır. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme teslimat yapacaktır.

Kargo firması verilen adreste bana ulaşamazsa ne olur?

Kargo firması kapınıza üzerinde irtibata geçebileceğiniz telefon, adres bilgileri bulunan bir "Haber Kağıdı" bırakacaktır.

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Siparişinizdeki ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

Kargoyla teslim edilen ürünler eksik ne yapmalıyım?

Kargo görevlisi ile birlikte durumu açıklayan bir tutanak tutmalısınız. Size ürün teslim edilirken kargo poşetinin ya da ürün kutusunun açılmış olup, olmadığını tutanakta mutlaka belirtmelidir. Tutanak sizin ve kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Sonrasında 0850 222 74 63 numaralı Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçiniz.

GoToTop