İptal ve İade İşlemleriSiparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Ürünlerin kullanılmamış olması ve kutuları ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen aksesuarlar ve promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünleri faturasıyla birlikte iade adresimize göndermelisiniz. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Ups Kargo'yu arayarak , talep açmalı ve (444 00 33) "W43999" firma kodumuz ile karşı ödemeli olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir. İade adresi: Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak, No: 6, Kat: 2-3 Çayırova Kocaeli/Turkey 41420 

İade ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürün tarafımıza gelip, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra tarafınıza ödeme şekline uygun olarak iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadeniz hesabınıza 7-15 iş günü arasında yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Ayrıca; kredi kart iade işlemlerinde ekstrenizde iade bilginizi görebilirsiniz.

İnternet mağazasından aldığım ürünlerin numara değişimi nasıl yapılmaktadır?

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürün ya da ürünlerde değişim yapılamamaktadır. İade adresimize göndermiş olduğunuz ürünler iade olarak işleme alınıp, para iadesi yapılacaktır.

İnternet mağazasından aldığım ürünleri mağazalara iade edebilir ya da değiştirebilir miyim?

İnternet mağazamızdan alınan ürünlerde değişim yapılamamaktadır. İade işleminizi ürünleri iade adresimize UPS Kargo ile gönderebilirsiniz. İade adresi: Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak, No: 6, Kat: 2-3 Çayırova Kocaeli/Turkey 41420 

Siparişimin iadesi yapılmış olarak gözüküyor olmasına rağmen hesabıma yansımadı. Neden?

Yapılan iadelerin bankanıza bağlı olarak hesabınıza yansıma süresi 3 -7 iş günü arasındadır. Bu süre dolmuş ancak hesabınıza tutar yansımamış ise öncelikle bankanızla irtibata geçmelisiniz.

Siparişimin iadesi yapılması için iade adresinize gönderdim. Ödemeyi Havale/EFT ile yapmıştım. İadem nasıl yapılacak?

İban numarası ile siparişin ait olduğu isim aynı olmalıdır. İade, 1 -3 iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. İban numarasının hatalı ya da eksik olması durumunda iade gerçekleştirilememektedir. İban numarasının hatalı eksik olması durumunda tarafınıza mail gönderimi sağlanarak doğru iban numarası talep edilmektedir.

Üründe kullanım sonrası sorun oluştu. Ne yapabilirim?

Kullanım sonrası sorun oluşan ürünlerimizle ilgili, sipariş tarihinizden itibaren 2 yıl süresince satış sonrası hizmeti sunmaktayız. Ürün ya da ürünlerinizle ilgili inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için iade adresimize içerisine yaşanan sorunu belirten not ekleyerek kargo ile göndermelisiniz. Kargo ücreti göndericiye aittir. Ürünlerle igili inceleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından üründe sorun tespit edilmesi durumunda tarafınıza ücret iadesi yapılacaktır. Sorun tespit edilememesi durumunda da ürün adresinize inceleme sonuç yazısıyla birlikte kargo ile gönderilecektir. İade adresi: Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak, No: 6, Kat: 2-3 Çayırova Kocaeli/Turkey 41420 

GoToTop